Telefonla Ara Whatsapp irtibat
×
Dijital Medya Uygulamaları

EKSTRA MEDYA dijital projeleriniz için hem deneyimli hem de uzman çözümler sunuyor. Web siteleri, Mobil uygulamalar, E-ticaret uygulamaları, Mobil,masaüstü ve Web tabanlı uygulamalar için kullanıcı deneyimi, kullanıcı arayüzü, tasarımları ve yazılım geliştirme, E-posta pazarlaması ve dijital içerik yönetimi çözümleri sunuyoruz.


Dijital görüntüler, dijital fotoğrafçılık, dijital video, dijital ses, bilgisayar oyunları, multimedya üretimi, animasyon, dijital video film yapımı, e-kitaplar, web sayfaları, veriler ve veri tabanları gibi çok çeşitli dijital medya uygulamaları bulunmaktadır. Medya içeriği artık dijital biçimde oluşturuluyor ve DVD, İnternet veya geleneksel baskı gibi farklı medya türlerinde yeniden kullanılabilir.


Farklı etkileşimli medya ve reklam biçimleri için kapsam sunar ve diğer ilgili bilgilere dinamik bağlantılar sağlayarak tüketicilere katma değer sağlar. Bu yeni değer zincirleri ve ekosistemler sağlar. Bu sıra sosyal ve kültürel bağlamları etkiler ve onlarla etkileşime girer. İçerik yaratıcısı, yayıncısı ve yayıncısı olarak kullanıcı, haber medyasının, yayıncıların ve eğlence şirketlerinin geleneksel uygulamalarını profesyonel olarak değiştiriyor.